नम्रता, आँचल, बर्षा, सिपोरा र बेनिशाको प्रतिष्पर्धा



काठमाण्डौ। संगिक्षा इन्टरटेमनमेन्टले दुबइमा रहेको नमस्ते ट्राभल्ससँग सहकार्य गर्दै ‘दोश्रो नेपाली म्यूजिक भिडियो अवार्ड’ पनि दुबइमा आयोजना गर्ने भएको छ । काठमाण्डौमा मंगलबार आयोजना गरिएको पत्रकार सम्मेलनमा उत्कृष्ट ५ को नाम सार्वजनिक गरियो ।

म्यूजिक र भिडियो गरि दुई समुहमा विभाजन गर्दै विभिन्न १७ विधामा अवार्ड आयोजना गरिनेछ । संगिक्षा इन्टरटेमनमेन्टका अध्यक्ष मनोज केसीले भव्य रुपमा कम भन्दा कम विवादमा अवार्ड आयोजना गर्ने बताएका छन् ।

यो बर्ष आयोजना हुन लागेको अवार्डमा ‘लाइफ टाइम कन्ट्रिब्यूसन’बाट गीतकार तथा चिकित्सक डाक्टर भोला रिजाललाई सम्मानित गरिनेछ । यस्तै, ‘स्पेशल कन्ट्रिब्यूसन’को रुपमा विशेष श्रेष्ठलाई सम्मानित गरिने कार्यक्रममा जानकारी दिइयो । यस्तै, ‘म्यूजिक भिडियो ट्रेन्ड सेटर’ अवार्डको रुपमा चर्चित गीत ‘साँइली’लाई अवार्ड प्रदान गरिनेछ ।

कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेसका नेता तथा पूर्व उपप्रधानमन्त्री प्रकाशमान सिंहले उत्कृष्ट ५ मा पर्न सफल कलाकर्मीलाई प्रमाणपत्र वितरण गरेका थिए । दुबइमा सेप्टेम्बर महिनामा आयोजना हुन लागेको अवार्डको अन्तिम ५ मा पर्न सफल म्यूजिक भिडियो, गीत र कलाकर्मीको नाम यसप्रकार छः

Category A – Music

1a.Best Vocal(Male)

  1. Pramod Kharel – Laidaina Mayale
  2. Roopak Dotel – Niyali Here
  3. Susan Samsohang- Soltini
  4. Trolok Rana – Kanda Chhoye Phool Banchha
  5. Yubraj Chaulagain – Maanko Daag

2a.Best Vocal(“emale)

  1. Mallika Karki – Ma Timro Mayamaa
  2. Milan Amatya – Laththai Banayo
  3. Prasna Shakya – Ma ta Sojhi Sojhi
  4. Rekha Paudel – Sukha Pani Adhaa
  5. Anuska Pathak – Maanko Daag

3a.Best Vocal Pop(Male)

  1. Arjun Kausal– Timro Ranga Rasilo
  2. Deepak Bajracharya – Allare
  3. Subhas Bhusal- Ek Pal Mutumaa
  4. Sunil Singh Thakuri – Dimag Khali
  5. Ujan Nembang– Timro Yaadmaa

4a.Best Vocal Pop(“emale)

  1. Akanchha Bashyal – Ma Paglanchhu
  2. Anjila Regmi – Kapuri Ka
  3. Durga Kharel – Timro Maya
  4. Pramila Tamang – Lahureki Chhori
  5. Ramila Gyangmi Magar – Chuk Chuk Relaima

5a.Best Lyric

  1. Dilip Piya – Laththai Banaeu
  2. Naresh Bhattarai – Maile Hare wa Jite
  3. Purna Limbu – “arak Maanchhe
  4. Roshan Bhattarai – Mayalu Muhar Timro
  5. Shantipriya – Ma ta Maya Garne Manchhe

 

6a.Best Music

  1. Alok Shree – Nuhaauna Khola Bhitra Napasana Saani
  2. Arjun Pokharel – Yasto Maya
  3. Hari Lamsal – Soltinee
  4. Sachin Singh – Siraima Sirbandi
  5. Sunil Maskey – Ma ta Sojhi

7a.Best Arrangement

  1. Amul Karkidhali – Malai Maya Garne
  2. Bijeshwor Tandukar – Najik Chhau
  3. Maharaj Thapa – Dhungako Bhar
  4. Mohit Munal – Cham Cham
  5. Udayaraj Paudel – Chuk Chuk Rail,

8a.Best Recordist

  1. “iroj Bajracharya- Allare
  2. Kishor Thapa – Kaanda Chhoye Pool Banchha
  3. Krishna Kumar Maharjan – Timro Paila Sanga Sangai
  4. Rajeshswor Tandukar- Timro Pauju
  5. Shambhu Kumar Tandukar – Chashmawala

9a.Best Lok Dohari

  1. Bal Bahadur Gurung – Baishalu Jowan
  2. Binaya Khatri – Aamako Maya
  3. Bhagawati Upreti – Kanchhi Swasni
  4. B.B. Anuragi – I Love you
  5. Khuman Adhikari – Keti Patyaaune

Category B-Video

1b.Best Music Video

  1. Bikasa Entertainment/ Subhas Bhusal – EkPal Mutuma
  2. Biru Magar Bichhod/ Trilok Rana – Kanda Chhoye
  3. Dev D Entertainment/ Anand Karkui – Sunsaan
  4. Krishna Gurung/ Rajesh Payal Rai – Himalako Kakhamaa
  5. SZ Creation/ Deepak Bajracharya – Allaare

 

 

 

2b.Music Video Director

  1. Bikash Subedi – Ek Pal Mutuma
  2. Bishal Bhandari – Kanda Chhoye
  3. Dipendra KC – Sunsaan
  4. Shreedhar Paudel – Cham Cham
  5. Subrat Acharya – Allare

3b.Music Video Cameraperson

  1. Anil K Manandhar – Pal Pal Mutuma
  2. Arjun Tiwari – Gudi Jane Rail
  3. Dhiraj Jung Shah – Ma ta Sojhi
  4. Prakash Gurung – Himalako Kakhamaa
  5. Utsav Dhakal – Timi Hau Saagar

4b.Music Video Editor

  1. Bharat Regmi – Allare
  2. Nishan Ghimire – Sir Sir
  3. Prabin Shrestha – Mayalu Muhar Timro
  4. Suprim Parajuli – Chuk chuke Rail
  5. Tekendra Shah – Pal Pal

5b.Best Actor

  1. Binod Singh – Anjanmai ho ya Jani Jani
  2. Dikpal Kakri –  Pir Maanma
  3. Pushpal Khadka –  Cham Cham
  4. Sraj Grach – Timilai Bhani
  5. Vibek Singh Thakuri – Mayalu Muhar Timro

6b. Best Actress

  1. Aachal Sharma – Ek Pal Mutu
  2. Barsha Raut – Timro Pauju
  3. Benisha Hamal – Kanda Chhoye
  4. Namrata Sapkota – Thaha Chhaina
  5. Sipora Gurung – Himalko Kakhamaa

7b.Best Choreography

  1. Dipendra Timilsina – Baishalu Joban
  2. Kranti KC – Beauty Beauty Chha
  3. Sankar BC – Keti Patyaune
  4. Shiva BK – I Love You
  5. Sunil Chhetri – Laideuna Mayale

Category C- Special

1c.Best Emerging Talant

  1. Ananta Timilsina (Director) – Timro Paila Sanga Sangai
  2. Bhabin Dhungana (Vocal) – Barsiyo Aaja Maan Mero
  3. Kishor Siwakoti (Vocal) – Gudujane Rail
  4. Prem Sen (Vocal) – Timro Pauju
  5. Ruksana Shrestha (Actor) – Timilai Bhani
  6. Saan Thapa (Director) – Timihau Saagar
  7. Sanjib Parajuli (Vocal) – Nai Malai Thaha Chhaina
प्रतिक्रिया दिनुहोस्
About Thuloparda

Thuloparda Media Pvt. Ltd.

Reg No.: 160/073-74 (Suchana Vibhag, Nepal)

Publisher: Jiwan Kumar Parajuli

Editor: Subrat Raj Acharya

Phone: 9851194755

Address: Anamnagar, Kathmandu, Nepal

Email: [email protected]

All the photos & other materials, do not use or reproduce without authorized permission.

Designed by Appharu